Biznes

POZNAJ FOTOWOLTAIKĘ DLA FIRM

Fotowoltaika (PV) – dziedzina techniki zajmująca się przetwarzaniem światła słonecznego na energię elektryczną czyli inaczej wytwarzanie prądu elektrycznego z promieniowania słonecznego.

Fotowoltaika znajduje obecnie zastosowanie z dwóch głównych powodów: ekologicznych oraz praktycznych (promieniowanie słoneczne jest praktycznie wszędzie dostępne).

DOŁĄCZ DO GRONA WYTWÓRCÓW ENERGII

Teraz wszystko w Twoich rękach! Potraktuj swoją decyzję jako inwestycję w siebie.

Złóż zapytanie na www.pvperez.pl a resztą formalności zajmiemy się my. Oferujemy bezpłatny audyt techniczny, dobór instalacji do Twoich potrzeb oraz załatwiamy formalności. Instalacje o mocu do 40 kWp /czyli 152 moduły PV/ to mikroinstalacje, które nie wymagają specjalnych zezwoleń. Takich budujemy najwięcej.

Dla inwestorów biznesowych zainteresowanych odsprzedażą energii mamy specjalną ofertę na elektrownie na gruncie o mocy 1 MWp. Przygotowujemy również cały proces inwestycyjny.

PERSPEKTYWY

Proces inwestycyjny nie jest trudny. Blisko 80 % instalacji 20 do 40 kWp dla firm budujemy w tydzień, a na domu jednorodzinnym w 1 dzień. Więcej czasu zajmują tzw. papiery. Mamy doświadczenia, z których możesz skorzystać!

FINANSOWANIE

Doradzamy źródła finansowania oraz piszemy wnioski dotacyjne. Mamy sukcesy w pozyskiwaniu funduszy na fotowoltaikę z programów krajowych jak i regionalnych na terenie całej Polski.

Ile można zaoszczędzić dzięki własnej elektrowni?

Elektrownia jest bezobsługowa jak bateria słoneczna w kalkulatorze. Jest Słońce – działa!

Efektywność produkcji to 1000 kWh rocznie z 1 kWp zainstalowanej mocy czyli jeden moduł słoneczny 260Wp zarobi dla nawet 130 zł rocznie i daje niezależność od ciągłych podwyżek cen prądu.